Caracteristici generale
| Putere | 1.2 hp |
| Capacitatea motorului | 32 cm³ |
| Numărul de cicluri | 2-timpi |
| Capacitatea rezervorului | 0.7 l |
| Frecvența de rotație | 7000 min-1 |
| Cerc de tăiere | 41 cm |
| Tipul instrumentului de tăiere | cuțit ,
fir de tăiere |
| Tip tijă | întreaga |
| Nivel de zgomot | 103 dB |
| Greutate | 7.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AL-KO |
| Cod EAN | 4003718035056 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă pe benzină AL-KO FRS 4125 (112387) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.