Caracteristici generale
| Putere | 2000 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 10 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 7 |
| Tipul de programe | cartofi prăjiți ,
pui ,
legume ,
friptură ,
prăjire cu aer cald ,
coacere ,
deshidratare |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 412x437x388 mm |
| Greutate | 7.7 kg |
| În plus | 3 grătare ,
coş de plasă ,
set rotiserie ,
tavă colectare lichide |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 10 kg |
| Producător | Breville |
| Cod EAN | 5060569673805 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Breville VDF127X-DIM sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.