| Tip | espresso |
| Putere | 1415 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.1 litri |
| Presiune | 15 bar |
| Panarello ? | da |
| Reglarea volumului băuturilor | da |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Culoare | inox |
| Greutate | 6 kg |
| Dimensiuni | 33x15x31 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.5 kg |
| Producător | Breville |
| Cod EAN | 5060853630798 |
























