| Tip | espresso |
| Putere | 1238 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.65 litri |
| Presiune | 15 bar |
| Recipient de lapte | da |
| Incalzire căniш | da |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | inox |
| Greutate | 4.7 kg |
| Dimensiuni | 29x22x28 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6970435715623 |
























