Caracteristici generale
| Tip grătar | deschis |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 2000 W |
| Termostat reglabil | da |
| Lățimea de lucru | 250 mm |
| Lungimea de lucru | 360 mm |
| Culoare | negru |
| Acoperire non-stick | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| În plus | 2 zone de grătar (1/2 grătar cu nervuri, 1/2 farfurie netedă) |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139245467 |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar electric Muhler MG-2536 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.