| Tip | multifunctional |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 27 litri |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 900 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Numărul de moduri de gătit | 10 |
| Putere grill | 1000 W |
| Convecţie | da |
| Friteuza cu aer | da |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 53.8 cm |
| Înălţimea | 45.9 cm |
| Adâncime | 31.3 см |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139299309 |




















