| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Numărul de moduri de gătit | 8 |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 44 cm |
| Înălţimea | 25.8 cm |
| Adâncime | 35.7 см |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139247867 |




















