| Tip | îngustă |
| Capacitate de spalare | 10 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Număr programe | 6 |
| Număr coșuri | 3 |
| Start întârziat | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| Consum de apa | 9 litri |
| Consum de energie | 0.7 kW*h/ciclu |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 44.8 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Greutate | 37 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800173803753 |
























