| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Capacitate de absorbtie | 209 m³/h |
| Nivel de zgomot maxim | 64 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.5x23.5x33.5 cm |
| Greutate | 6.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800173801094 |









