| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | sensor |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 586 m³/h |
| Tip iluminare | luminescent |
| Nivel de zgomot maxim | 66 dB |
| Filtru | de grăsime , de cărbune |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.7x39x76-105 cm |
| Greutate | 11 kg |
| Greutatea brută | 13.5 kg |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806094040470 |









