| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic , sensor |
| Display | da |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 750 m³/h |
| Putere | 275 W |
| Putere iluminare | 2х50 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 35 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 52 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Rama decor | sticlă negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x35,8x84 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Altele | abilitatea de a instala filtrul de carbon |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 8699316343332 |









