| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | sensor |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 608 m³/h |
| Putere | 183 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 63 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x33.5x38 cm |
| Greutate | 12.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 15.8 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782389566 |









