| Tip hota | standard |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | sensor , control cu gesturi |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 2 |
| Capacitate de absorbtie | 550 m³/h |
| Putere | 130 W |
| Putere iluminare | 2x1,5 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 55 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Rama decor | sticlă negru |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |
| Cod EAN | 2009997914350 |









