| Tip | automat |
| Cafea folosit | cafea boabe |
| Rezervor de apa | 2.4 l |
| Capacitate compartiment cafea | 400 g |
| Râşniţă de cafea | ceramică |
| Setări de măcinare | 6 |
| Putere | 1500 W |
| Tip de încălzire | Fuser |
| Presiunea maximă | 20 bar |
| Prepararea 2 cani | da |
| Mixer | automat |
| Capacitate carafă pentru lapte | 0.7 l |
| Numărul de băuturi preparate | 35 |
| Americano | da |
| Сappuccino | da |
| Spumă de lapte | da |
| Espresso | da |
| Ristretto | da |
| Caffè Latte | da |
| Latte macchiato | da |
| Lapte cald | da |
| Apă fierbinte | da |
| Reglarea intensitatea aromei | da |
| Reglați porțiunile de apă caldă | da |
| Oprire automată | da |
| Decalcifiere automată | da |
| Material carcasa | inox |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 455x594x396 mm |
| Greutate | 18 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242005310357 |



