| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Timer | da |
| Capacitate | 25 litri |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 1450 W |
| Nivele Putere | 9 |
| Numărul de programe | 8 |
| Putere grill | 1200 W |
| Iluminare interioara | da |
| Dezghețare | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.6 cm |
| Adâncime | 37 см |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |









