Caracteristici generale
| Tip | largă |
| Capacitate de spalare | 12 seturi |
| Număr programe | 6 |
| Număr coșuri | 2 |
| Start întârziat | da |
| Incarcare la jumatate | da |
| Protecția copilului | da |
| AquaStop
?
| da |
| Consum de apa | 11 litri |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Lățimea | 59 cm |
| Adâncime | 57 cm |
| Înălțimea | 81.5 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |
| Cod EAN | 2009997389417 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de spălat vase încorporabilă Backer WQP12-5315 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.