Caracteristici generale
| Tip | largă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 13 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Clasa de eficienta a spalarii | A |
| Clasa de eficienta a uscarii | A |
| Număr programe | 4 |
| Număr coșuri | 2 |
| Start întârziat | da |
| Incarcare la jumatate | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| Semnal luminos pe podea | da |
| Consum de apa | 12.9 litri |
| Consum de energie | 0.92 kW*h/ciclu |
| Putere | 1800 W |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Lățimea | 59.8 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Înălțimea | 81.8 cm |
| Greutate | 35 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beko |
| Cod EAN | 8690842433184 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de spălat vase încorporabilă Beko BDIN14320 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.