Caracteristici generale
| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Timer | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 24 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Numărul de programe | 3 |
| Putere grill | 1000 W |
| Tip grill | quartz |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Dezghețare | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 39 cm |
| Adâncime | 32.5 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 18.6 kg |
| Țara de fabricație | Portugalia |
| Altele | 3 moduri de gatit (cuptoare cu microunde, gratar, gratar + cuptor cu microunde) ,
dezghetare in functie de timp si greutate (5 programe) functie de memorie |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde incorporabil Teka ML 8200 BIS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.