| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Timer | da |
| Capacitate | 25 litri |
| Diametru platou rotativ | 31.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 900 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Putere grill | 1200 W |
| Tip grill | quartz |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Sistem de răcire | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.5 cm |
| Adâncime | 38 см |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |









