Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Capacitate totala | 269 L |
| Capacitate frigider | 196 L |
| Capacitate congelator | 73 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 220 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 3.3 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 9 ore |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN ,
N ,
ST ,
T |
| Înălţime | 177.2 cm |
| Lăţime | 54.6 cm |
| Adâncime | 54.9 cm |
| Greutate | 56 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 58 kg |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7332543978625 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Electrolux LND5FE18S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.