Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 250 L |
| Capacitate frigider | 182 L |
| Capacitate congelator | 68 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Raft pentru vin | da |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Compresor inverter | da |
| Capacitate de congelare | 7 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 16 ore |
| Super răcire | da |
| Super freeze | da |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 177 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 65 kg |
| Țara producătoare | Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Whirlpool WHC18 T573 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.