Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 243 L |
| Capacitate frigider | 173 L |
| Capacitate congelator | 71 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Clasa de eficiență energetică | D |
| Consum energetic | 208 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 6 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 9 ore |
| Super răcire | da |
| Super freeze | da |
| Producător de gheață | da |
| Producția de gheață în 24 de ore | 1.2 kg |
| Rezervă de gheață | 5 kg |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Clasa climatica | SN-ST |
| Înălţime | 177 cm |
| Lăţime | 55.9 cm |
| Adâncime | 54.6 cm |
| Greutate | 76.8 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Liebherr ICBNd 5173 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.