| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare;recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 550 m³/h |
| Putere | 110 W |
| Nivel de zgomot maxim | 50 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | fildeş |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x31,5x17,6 cm |
| Greutate | 7.1 kg |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 8699316342960 |









