Caracteristici generale
| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare;recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 550 m³/h |
| Putere | 110 W |
| Nivel de zgomot maxim | 50 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x31,5x17,6 cm |
| Greutate | 7.1 kg |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 8699316342953 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Fabiano Slim 60 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.