Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 254 L |
| Capacitate frigider | 184 L |
| Capacitate congelator | 70 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Raft pentru vin | da |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Clasa de eficiență energetică | D |
| Consum energetic | 181 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 6 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 9 ore |
| Super răcire | da |
| Super freeze | da |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 177 cm |
| Lăţime | 55.9 cm |
| Adâncime | 54.6 cm |
| Greutate | 69.3 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Liebherr ICNdi 5153 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.