Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă ,
sub blat |
| Formă | pătrată |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 440х440 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х400 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 1.2 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
Alte informații
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009997356280 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Fabiano Quadro 44 Inox sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.