| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | pătrată |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 490х490 mm |
| Dimensiuni cuvă | 420х353 mm |
| Adâncime cuvă | 160 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | satin |
| Producător | Reginox |
| Cod EAN | 8712465022207 |









