Caracteristici generale
| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 550 m³/h |
| Putere | 110 W |
| Putere iluminare | 2x25 W |
| Tip iluminare | bec incandescent |
| Nivel de zgomot minim | 35 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 52 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | antracit |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Altele | abilitatea de a instala filtrul de carbon |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009020027477, 8699316342946 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Fabiano Slim 60 Anthracite sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.