| Volum cuptor | 72 litri |
| Metodă curăţare | manual |
| Butoane retractabile | da |
| Numărul funcții | 13 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Microunde | da |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 4 |
| Ventilator răcire ? | da |
| Blocare acces copii | da |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 2900 W |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x57 cm |
| Măsuri de incorporare | 59x56.5x54 cm |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |





























