| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 2 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 700 m³/h |
| Putere iluminare | 2x25 W |
| Tip iluminare | bec incandescent |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | maro |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60х30.5-42х17.6 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zanetti |
| Cod EAN | 3601242491009 |









