| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 650 m³/h |
| Putere iluminare | 1x4 W |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.8х28.4х17.6 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |









