Caracteristici generale
| Numar arzatoare | 4 |
| Timer | da |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator putere | da |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Siguranta pentru copii | da |
| Oprire automată | da |
| Oprire de siguranță | da |
| Putere electrica instalata | 3100 W |
| Numărul de niveluri de putere | 9 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 70x40 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 66x36 cm |
| Greutate | 6.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elica |
Specificațiile și imaginile produsului Plită incorporabilă cu inducție Elica Ratio 702 BL (PRF0183888) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.