| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 90 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 650 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 392 m³/h |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 90x45x86 cm |
| Greutate | 6 kg |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elica |
| Cod EAN | 8020283034174 |









