Caracteristici generale
| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 2 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 332 m³/h |
| Putere | 65 W |
| Putere iluminare | 1x2 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 56 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 64 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x28x17.6 cm |
| Greutate | 7 kg |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 8059019043890 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Candy CBT625/2W/1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.