| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 52 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 298 m³/h |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 63 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 52x28x13 cm |
| Greutate | 6.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8 kg |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 8059019021331 |









