Side by Side
Echipamentele frigorifice Side by Side asigura stocarea maxima a alimentelor si se potrivesc in orice stil de amenajare a bucatariei.
Salveaza energie si bani
Acest aparat frigorific are clasa energetica E conform Noii Etichete Energetice, in comparatie cu un produs de clasa F, reduce consumul cu pana la 20%, salvand energie, bani si respectand mediul.
Pastrare excelenta a alimentelor
Congelatorul este conceput in aceeasi linie estetica, asigurand performanta maxima si fiabilitate. Sertarele frigorifice transparente garantează condiții perfecte de răcire.
Flexibilitate maxima
Ergonomia își găsește cu adevarat sensul in elementele aparatului: rafturi retractabile si confortabile, cutii usor de indepartat, tehnologie Active LED si accesorii utile cum ar fi suportul cromat pentru sticle, toate elementele creeand impreuna un mediu minimalist si confortabil.
Rezistent la scurgeri si usor de curatat
Rafturile interioare din sticlă sunt foarte rezistente și ușor de curățat.
| Tip aparat | Side-by-Side |
| Amplasarea congelator | lateral |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 534 L |
| Capacitate frigider | 347 L |
| Capacitate congelator | 185 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 313 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 10 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 9 ore |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Clasa climatica | SN |
| Înălţime | 177 cm |
| Lăţime | 90 cm |
| Adâncime | 66 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 88 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |





























