Caracteristici generale
| Material | polipropilenă |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 11.5 cm |
| Înălţime | 5 cm |
| Forma celulei | cilindru |
| Culoare | în sortiment |
| Specificații suplimentare | concretizați culoarea! |
Alte informații
| Producător | Snips |
| Cod EAN | 2400000435570 |
Specificațiile și imaginile produsului Formă pentru gheață Snips 30x11.5x2.5cm (43557) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.