Caracteristici generale
| Volum cuptor | 78 litri |
| Metodă curăţare | hidroliză |
| Butoane retractabile | da |
| Numărul funcții | 9 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 3 |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 2800 W |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x56.7 cm |
| Măsuri de incorporare | 60x56.4x56 cm |
| Ghidaje telescopice | da |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Greutate | 34 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor electric Candy COXP08LTBB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.