Caracteristici generale
| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Timer | da |
| Capacitate | 22 litri |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 850 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Putere grill | 1200 W |
| Iluminare interioara | da |
| Dezghețare | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 39 cm |
| Adâncime | 33.4 см |
| Culoare | inox |
| Greutate | 23 kg |
Alte informații
| Producător | Teka |
| Cod EAN | 8434778034455 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde incorporabil Teka MS 6220 BIS R SS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.