Caracteristici generale
| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Timer | da |
| Capacitate | 25 litri |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 900 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Numărul de programe | 8 |
| Putere grill | 1000 W |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Dezghețare | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.8 cm |
| Adâncime | 40.1 см |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |
| Cod EAN | 2009997349633 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde incorporabil Backer BIM925 B7J Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.