| Tip | compactă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 6 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | D |
| Număr programe | 7 |
| Număr coșuri | 1 |
| Start întârziat | da |
| Consum de apa | 6.5 litri |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 43.8 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Greutate | 21.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800173801476 |
























