Caracteristici generale
| Tip | compactă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 6 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Număr programe | 5 |
| Număr coșuri | 1 |
| Start întârziat | da |
| Incarcare la jumatate | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| Consum de apa | 6.5 litri |
| Nivel de zgomot | 51 dB |
| Culoare | inox |
| Înălţime | 44.3 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 50.1 cm |
| Greutate | 24 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 6925777874422 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spalat vase Candy CP 6E51LS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.