| Tip | compactă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 6 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Număr programe | 5 |
| Număr coșuri | 1 |
| Start întârziat | da |
| Incarcare la jumatate | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| Consum de apa | 6.5 litri |
| Nivel de zgomot | 51 dB |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 44.3 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 50.1 cm |
| Greutate | 24 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 25.7 kg |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 6925777874316 |
























