| Tip | compactă |
| Capacitate de spalare | 6 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | F |
| Clasa de eficienta a spalarii | A |
| Clasa de eficienta a uscarii | A |
| Număr programe | 5 |
| Număr temperaturi | 4 |
| Număr coșuri | 1 |
| Start întârziat | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| Consum de apa | 6.5 litri |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 43.8 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Greutate | 21 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hansa |
| Cod EAN | 5906006914738 |
























