| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 40 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 45 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth , FM , USB |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Display | da |
| Baterie | 3600 mAh |
| Dimensiuni | 700x285x270 mm |
| Greutate | 6.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139204488 |









