| Tip | portable |
| Putere totală | 110 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 40 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 10 ore |
| Interfețe | Bluetooth , USB Type C , AUX , USB , TF , MIC |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Dimensiuni | 329x283x292 mm |
| Greutate | 6.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022853 |









