| Tip | portable |
| Putere totală | 16 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 100 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth , USB , AUX |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 3000 mAh |
| Dimensiuni | 310x140x140 mm |
| Greutate | 1.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Akai |
| Cod EAN | 4905192532260 |









