Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 40 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 70 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator ,
rețea |
| Interfețe | Bluetooth ,
AUX ,
USB |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 3600 mAh |
| Dimensiuni | 360x147x190 mm |
| Greutate | 2.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162020405, 6438162020408 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Sven PS-370 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.