Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 5 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 100 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 18000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth ,
TF ,
AUX |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 1000 mAh |
| Dimensiuni | 108x76x76 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Akai |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Akai ABTS-S4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.