| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 500 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 40 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic , lemn |
| Culoare | negru |
| Alimentare | rețea |
| Interfețe | Bluetooth , USB , 3.5 mm jack , TWS |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Display | da |
| Dimensiuni | 953x345x330 mm |
| Greutate | 13 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 13 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022020 |









